Світ

У Непалі створили карту Мертвого моря з 100 тисяч пластикових пакетів

BBC
Світ/У Непалі створили карту Мертвого моря з 100 тисяч пластикових пакетів
Зберегти
Вигляд
Волонтери у Непалі створити карту Мертвого моря зі 100 тисяч пластикових пакетів, аби привернути увагу до забрудненості водних ресурсів.

Кілька десятків волонтерів у столиці Катманду заявили, що встановили новий світовий рекорд з найбільшої скульптури з пластику.

Розміри карти складали 20х5 метрів, її виклали у точній відповідності до справжніх кордонів Мертвого моря, що в Ізраїлі.

Слоганом цієї акції стала фраза: «Одного Мертвого моря нам достатньо».

«Ми вирішили зв’язати пластикові пакети та зробити скульптуру Мертвого моря, аби поширити наше занепокоєння і закликати до зменшення використання пластику у світі», — розповіли організатори акції.

Як повідомляє інформаційний портал MSN, у світі виробляється понад 400 мільйонів тонн пластику за рік. Приблизно від 2 до 5 відсотків пластику потрапляє в океани, що шкодить морському середовищу.

Раніше повідомлялося, що Єврокомісія може заборонити низку пластикових виробів та стягувати з країн кошти за кожний кілограм пластикового сміття, яке не придатне для переробки й повторного використання.

Чилі стала першою країною Латинської Америки, де заборонили поліетиленові пакети в магазинах. А в Новій Зеландії з 2019 року почне діяти заборона на використання одноразових поліетиленових пакетів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Щороку у світі використовують до 5 трильйонів пластикових пакетів — ООН

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Greenpeace показала дітям океанаріум зі сміттям замість риб.

Пов`язані новини