Влада німецького міста Вупперталь оголосила про евакуацію багатоповерхівки, чиї облицювальні панелі виготовлені з аналогічного матеріалу, як і згоріла Grenfell Tower у Лондоні

Влада німецького міста Вупперталь оголосила про евакуацію багатоповерхівки, чиї облицювальні панелі виготовлені з аналогічного матеріалу, як і згоріла Grenfell Tower у Лондоні.

Про це повідомляє DW.

Жителів багатоквартирного 11-поверхового будинку розмістять у тимчасових квартирах і дозволять повернутися у домівки після того, як зовнішнє облицювання ліквідують.

«Ми знаємо, що ми це робимо без попередження, але ми повинні діяти негайно, адже є небезпека для життя і здоров’я», — сказала прес-секретар пожежної служби Мартіна Екерманн.

Нагадаємо, в ніч на 14 червня у західній частині Лондона сталася масштабна пожежа багатоповерхівки, до гасіння якої долучено близько 200 пожежників.

За останніми даними, 79 людей вважаються зниклими безвісти внаслідок пожежі у багатоповерхівці. Офіційно підтверджена кількість загиблих — 30 людей.

16 червня у Лондоні провели акції із закликом до влади повідомити дані щодо зниклих безвісти та загиблих внаслідок пожежі, а також її причин.

Пізніше поліція заявила, що причиною пожежі у багатоповерхівці Лондона став холодильник.

Також американська компанія Arconic, яка є постачальником облицювальних панелей для будинків у Британії, оголосила про припинення продажів виробів по всьому світу через загоряння цих панелей у багатоповерхіці Лондона Grenfell-Tower.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: