У Нафтогазі назвали критичною ситуацію на Новороздільській ТЕЦ, через торішню аварію на якій мешканці міста досі без опалення. З експрацівниками, котрі звільнилися через невиплати зарплат на підприємстві, хочуть «поспілкуватися».

Про це повідомили в Нафтогазі.

«Ситуація на підприємстві й в місті критична. Люди досі без опалення, через надмірне навантаження на мережі електрики позбавлені цілі райони. Під загрозою постачання води в один з районів міста», — йдеться у повідомленні.

У компанії нагадали про аварію, котра сталася минулої зими на теплоелектростанції. Її пов’язують з недбалістю попереднього управителя. Цього року, як зазначили у Нафтогазі, регламентні роботи не фінансувалися і не проводилися належним чином.

«Ми розуміємо, що ми отримали у спадок від Гарант Енерго М не просто складний актив, а клубок проблем… Наразі ми працюємо не тільки над тим, щоб максимально швидко перевірити технічний стан інфраструктури й запустити ТЕЦ Нового Роздолу і Новояворівська, а й над тим, щоб повернути спеціалістів», — зазначили у газотранспортній компанії.

У Нафтогазі уточнили, що хочуть повернути звільнених з ТЕЦ працівників. На 18 листопада запланували зустріч чинних та колишніх працівників підприємства з радником першого заступника голови правління Нафтогазу Едуардом Кругляком та керівником з технічного та технологічного забезпечення запуску ТЕЦ Володимиром Пісним.

«Люди не отримували зарплати від минулого управителя Гарант Енерго М протягом 5 місяців. Ми розуміємо, що частина людей вимушено звільнилася, щоб отримати право на допомогу від держави й хоч якось годувати свої родини. Ці люди отримають право повернутися, про що ми завтра і поговоримо», — додали в Нафтогазі.

Нагадаємо, дочірня компанія Нафтогазу, Нафтогаз Тепло, долучиться до управління Новоявірською та Новороздільською теплоелектроцентралями, які забезпечують відповідні міста на Львівщині теплом. У цих містах досі не розпочався опалювальний сезон.

У жовтні в містах Новояворівськ та Новий Розділ на Львівщині оголосили надзвичайну ситуацію через загрозу зриву опалювального сезону. 14 листопада прем'єр-міністр пообіцяв, що найближчим часом у цих містах відновиться теплопостачання.

Поділитись: