Світ / Європа

У Парижі мігранти намагалися прорватися до театру: вимагали офіційної реєстрації у країні

France info
Світ/Європа/У Парижі мігранти намагалися прорватися до театру: вимагали офіційної реєстрації у країні
Зберегти
Вигляд
У Парижі близько 300 мігрантів намагалися прорватися до театру Comédie-Française. Вони вимагали від директора театру, аби той організував їм зустріч з владою країни.

Мігранти, які є переважно вихідцями з Африки, хотіли побачитися з директором театру Еріком Руфом. На їхню думку, Руф міг організувати їм переговори з Міністерством внутрішніх справ, оскільки його призначили директором театру нібито за наказом саме влади.


Під час спроби прориву у театрі йшла вистава «Лукреція Борджиа» Віктора Гюго. Мігрантів на вході зупинила охорона. Поліція, яка прибула на місце за викликом, застосувала у натовпі сльозогінний газ. Після цього протестувальники вгамувалися.

Повертаючись, вони скандували «Всім документи!». Однією з їхніх вимог було надати їм реєстрацію у країні, завдяки чому вони могли б легально жити і працювати у Франції.

«Я би хотів отримати документи, місце для сну і турботу», — сказав Абдалла, 32-річний уродженець Судану, який живе у Франції вже 2 роки та «спить під мостом».

В основному, біженці з африканських країн та Близького Сходу потрапляють до Європи морем. Однак через перевантаження суден багато з них гинуть біля узбережжя європейських країн чи на шляху до них.

Раніше повідомлялося, що морська рятувальна служба Іспанії протягом двох днів врятувала понад 1,2 тисячі мігрантів з Африки, які намагалися дістатися узбережжя Європи, подолавши Середземне море.

Італія закликала інші країни-члени Європейського союзу відкрити порти для прийому врятованих в Середземному морі мігрантів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 причин, чому проблема міграції може розвалити Євросоюз


Пов`язані новини