Світ / Європа

У Парижі вкрали роботу Бенксі, присвячену жертвам теракту 2015 року

ВВС
Світ/Європа/У Парижі вкрали роботу Бенксі, присвячену жертвам теракту 2015 року
Зберегти
Вигляд

У Парижі з дверей концертного залу «Батаклан» вкрали роботу британського вуличного художника Бенксі, яка була присвячена пам’яті жертв теракту 13 листопада 2015 року.

Бенксі намалював на дверях запасного виходу будівлі жінку у скорботі. Роботу художнка вирізали та вивезли на вантажівці.

У «Батаклані» заявили, що «надзвичайно обурені» крадіжкою картини, яка була пам’яттю для всіх місцевих жителів.

Грабіжників зафіксували камери спостереження. Злочин стався вночі 25 січня. Невідомі особи були одягнені в куртки з капюшонами та мали при собі болгарки. Поліція їх поки не затримала.

Роботи Бенксі вважаються надзвичайно цінними. Один з останніх його малюнків на стіні гаража у Британії продали за 100 тисяч фунтів. До того його картину купили на аукціоні за мільйон фунтів, однак вона сама себе порізала та стала коштувати ще дорожче.

У Парижі в ніч на 14 листопада сталися теракти в дев'ятьох місцях. Невідомі влаштували стрілянину в ресторані та на прилеглих вулицях, вибухи біля стадіону «Стад де Франс», а також захопили близько 100 заручників у концертному залі «Батаклан». В країні ввели режим надзвичайного стану. Під час теракту загинули 129 людей, ще близько 352 дістали поранення.

Пов`язані новини