У Переяславі-Хмельницькому відбувся похорон 5-річного Кирила Тлялова, який помер після поранення кулею в голову.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

Церемонія почалась біля будинку родини померлого хлопчика о 12 годині. Похорон тривав 1,5 години. Попрощатися з Кирилом прийшли близько 100 людей. Зокрема був присутній мер міста Тарас Костін, а також в.о. заступника начальника головного управління поліції у Київській області. На могилі люди залишали іграшки.

Церемонія затрималася, бо бабусі померлого хлопчика стало зле, її забрала швидка, однак потім вона повернулась.

Нагадаємо, 5-річний Кирило Тлявов помер у лікарні 3 червня після того, як поліцейські поцілили йому в голову.

4 червня суд взяв під варту підозрюваних у вбивстві Кирила Тлявова  поліцейських Володимира Петровця та Івана Приходька.

Спочатку їх підозрювали за статтями про хуліганство і завдання тяжких тілесних ушкоджень (коли хлопчик ще був живий), однак прокуратура перекваліфікувала підозру на статтю про умисне вбивство. Слідство також перевіряє версію, що вистрілити міг син поліцейського.

3 червня під будівлею МВС у Києві влаштували акцію із вимогою справедливого розслідування вбивства 5-річного хлопчика, а 4 червня — з вимогою відставки Арсена Авакова.

У МВС повідомили про відсторонення від виконання службових обов'язків керівництва підрозділу поліції в Переяслав-Хмельницькому. Крім того, у зв’язку з інцидентом Начальник поліції Київської області Дмитро Ценов подав рапорт про відставку

Поділитись: