Житель Дагестану Фетулах Гамдулаєв узятий під варту до 18 вересня в Санкт-Петербурзі за звинуваченням у пораненні двох глухонімих громадян України у вагоні метро. Стан постраждалих оцінюється як важкий, українці перебувають у реанімації.

Як повідомляє Інтерфакс, 19 липня, перебуваючи у вагоні метро на станції «Пушкінська», Гамдулаєв поранив ножем двох пасажирів-громадян України.

Зловмисник узятий під варту до 18 вересня, йому пред'явлено звинувачення в умисному спричиненні тяжкої шкоди здоров'ю. Гамдулаєв оформив явку з повинною, але в суді заперечував проти арешту, пояснюючи свої дії захистом від нападу, внаслідок якого у нього пошкоджена рука.

В Маріїнській лікарні, куди були госпіталізовані постраждалі, «Інтерфаксу» повідомили, що їх стан оцінюється як важкий, вони перебувають у реанімації. В Об'єднаній прес-службі судів міста відзначили, що потерпілі є глухонімими.

Напередодні російська «Фонтанка» повідомляла, що чоловік накинувся на пасажирів метрополітену після того, як вони проігнорували питання, чи виходять вони на станції. Видання відзначало з посиланням на очевидців, що постраждалі виявилися глухонімими.

Поділитись: