У Південній Кореї підтвердили перший випадок зараження новим типом коронавірусу, спалах якого раніше охопив місто в Китаї.

Про це оголосили в Корейському центрі з контролю та профілактики захворювань, передає Reuters.

Вірус виявили у 35-річної жінки, яка приїхала з китайського міста Ухань, звідки й почалося поширення нового вірусу. Їй стало зле в аеропорту Інчхон: піднялася температура, почалися проблеми з диханням й проявилися інші характерні симптоми. Жінку поклали в місцеву лікарню й ізолювали.

Нагадаємо, після спалаху пневмонії, викликаної досі невідомим збудником, який зафіксували в Ухані у грудні 2019 року, новий невідомий коронавірус виявили у 200 людей у Китаї. Крім того, його виявили в однієї жінки в Таїланді, яка прилетіла туди з Ухані, а також у мешканця Японії, який навідувався до Ухані.

На сьогодні відомо про три випадки смертей від нового вірусу.

Нова інфекція може спричинити різні хвороби. Наразі вона проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. Однак вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись: