Іван Іванов разом із родиною перед поїздкою до ПАР
Фото:

Community Crime Prevention

У Південно-Африканській Республіці вбили українця Івана Іванова, який сам мандрував туристично стежкою в національному парку Столова гора до гостьового будинку в Хаут-бей — передмістя другого за чисельністю міста ПАР Кейптауна. Найімовірніше, причиною нападу стали рюкзак та інші зниклі речі загиблого.

Як повідомляє портал IOL, на 44-річного українця 27 липня напали троє зловмисників. Чоловік чинив опір, зав’язалася бійка, внаслідок якої Іванов отримав кілька ударів ножем у груди. Потерпілий помер на місці події від втрати крові. 

Пізніше бандитів помітив місцевий житель, який звернувся до правоохоронних органів. Співробітники поліції дуже швидко затримали одного з нападників, який зізнався у причетності до вбивства.

Крім рюкзака, у 23-річного (за іншою інформацією — 25-річного) Сінає Мпоселва виявили і мобільний телефон Іванова. За інформацією News 24, чоловік вже неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності й у момент нападу на українця був на достроковому звільненні.

Двох інших нападників все ще розшукують.

Поліція також шукає ножа, яким скоєне вбивство, а влада регіону запевняє, що проведе детальне розслідування та висловила співчуття родини загиблого.

Власники хостелу в Хаут-бей, де зупинявся Іван Іванов, кажуть, що попереджали його не мандрувати самому цим маршрутом, хоча ця стежка і вважається порівняно безпечною. 

Південно-африканська неурядова організація «Community Crime Prevention» провела меморіальну зустріч на місці вбивства та висловила співчуття рідним Івана Іванова, його трьом дітям, дружині та друзям.

За інформацією, яку «Community Crime Prevention» отримала від родички загиблого, Іванов був колишнім моряком, вивчав економіку та право у Великій Британії, вільно володів чотирма мовами, а також багато подорожував.

Поділитись: