УКРАЇНА

У поліції повідомили про чотири версії вбивства юристки Ноздровської

2 січня, 2018 19:52
УКРАЇНА/У поліції повідомили про чотири версії вбивства юристки Ноздровської
Зберегти
Вигляд
Правоохоронці розглядають чотири версії у розслідуванні вбивства юристки Ірини Ноздровської.

Правоохоронці розглядають чотири версії у розслідуванні вбивства юристки Ірини Ноздровської.

Про це повідомив речник головного управління Національної поліції у Київській області Микола Жукович, передає «Укрінформ».

«Зараз розглядаються основні 4 версії. Це її професійна діяльність, інша, більш конкретизована, — по останній справі за фактом ДТП, наступна — хуліганство і ще одна — що її хотіли згвалтувати», — заявив Жукович.

Він зазначив, що першочергово правоохоронці розглянуть версію судової справи за фактом ДТП, якою займалася Ноздровська.

 «Ми розглядали як версію вбивства її службову діяльність... Але саме ми уточнили, що саме через останню судову справу, де вона брала активну участь, напевно, сталося і це вбивство. Ми її поставили як одну із перших, щоб відпрацювати», — сказав Жукович.

29 грудня у Києві зникла юристка Ірина Ноздровська, яка розслідувала справу про загибель своєї сестри унаслідок ДТП. 1 січня під Києвом у річці знайшли тіло Ноздровської. Поліція вважає це вбивство умисним

27 грудня, захист винуватця ДТП, у якому загинула сестра Ірини, Дмитра Россошанського в Апеляційному суді Київської області майже добився його звільнення з-під варти за амністією. Однак суд ухвалив відправити справу на перегляд і продовжив йому арешт на 60 діб. Ноздровська особисто вела цю справу і повідомляла про погрози. 

У справі запросили на допит колишнього нареченого Ноздровської. Він відмовився свідчити, його авто вилучили для експертизи.

У поліції повідомили, що Ноздровська не зверталася до правоохоронних органів з повідомленнями про погрози на її адресу.

2 січня у Києві влаштували акцію із закликом знайти убивць юристки Ноздровської.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зустріч з Аваковим та громадський контроль: учасники акції із закликом знайти убивць Ноздровської висунули вимоги

Пов`язані новини