В українського політв'язня, фігуранта справи «українських диверсантів» Володимира Дудки знову підвищений тиск, може статися інсульт. Про це повідомив його син Ілля Кавернік після відвідин батька в СІЗО анексованого Криму, передає «Крим. Реалії».

«Мені вдалося відвідати тата в СІЗО і передати йому ліки. Виявилося, що у нього знову високий тиск: 155 на 100. Є вже гіпертонічний криз, тобто, в будь-який момент у нього може статися інсульт», — сказав син.

Їхнє побачення тривало упродовж години.

За словами сина, надія на обмін «усе менша і менша». Володимир Дудка сказав, що впевнений в обвинувальному вироку та готується до в'язниці.

«Але, з іншого боку, здаватися він не має наміру, точно подаватимемо апеляцію на вирок», — сказав Ілля.

У серпні в утримуваного в анексованому Криму фігуранта «справи українських диверсантів» Володимира Дудки погіршився стан здоров’я: у нього почалися проблеми з серцем

31 липня суд продовжив їм тримання під вартою ще на шість місяців.

10 листопада 2016 року російська ФСБ в анексованому Криму заявила про затримання в Севастополі «групи диверсантів Головного управління розвідки Міноборони України». Троє затриманих — Дмитро Штибліков, Олексій Бесарабов та Володимир Дудка.

У листопаді 2017 року Штиблікова засудили до п’яти років ув’язнення і штрафу у 200 тисяч рублів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П’ять проколів ФСБ у ще одній «справі українських диверсантів».

Загалом у «справі українських диверсантів» у Криму звинувачені: Євген Панов, Андрій Захтей, Редван Сулейманов, Володимир Присич, Володимир Дудка, Дмитро Штибліков, Олексій Бессарабов, Гліб Шаблій, Олексій Стогній, Геннадій Лимешко, Анна Сухоносова, Дмитро Долгополов.

У цих справах правозахисники зафіксували незаконні методи ведення слідства і застосування тортур для отримання зізнань.

Поділитись: