У Полтаві унаслідок розгерметизації газопроводу без газопостачання опинилися 30 приватних будинків та 2 котельні.

У Полтаві унаслідок розгерметизації газопроводу без  газопостачання опинилися 30 приватних будинків та 2 котельні.

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

«12 березня о 03:00 у м. Полтава через розгерметизацію газопроводу діаметром 125 мм залишилось без газопостачання 30 приватних житлових будинків та 2 котельні, що забезпечують теплопостачанням 6 гуртожитків, 2 медичні заклади та 1 школу-інтернат (близько 3 тисяч абонентів)», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на місці події працює аварійна бригада ПАТ «Полтавгаз». 

Раніше Кризовий комітет при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості ухвалив рішення щодо завершення заходів для економії газу у зв’язку з завершенням кризової ситуації.

Нагадаємо, 2 березня в Україні тимчасово обмежили споживання газу через дисбаланс в 15-20 млн кубів на добу.

1 березня Газпром скасував поставки уже оплаченого газу Україні попри рішення Стокгольмського суду. Такі дії спричинили нестачу ресурсу в українській газотранспортній системі. Україна ж заявила, що Газпрому нараховуватиметься пеня за відмову постачати газ.

2 березня прем'єр Гройсман повідомив, що Україні не вистачає десятків мільйонів кубів газу на добу через недотримання російським Газпромом умов поставок за рішення Стокгольмського суду. Також він розкритикував дії Нафтогазу.  З метою економії газу школам та ВНЗ рекомендували закритися до 6 березня для економії газу.

Поділитись: