У Полтаві офіційно ухвалили рішення про здешевлення проїзду в міському громадському транспорті.

У Полтаві офіційно ухвалили рішення про здешевлення проїзду в міському громадському транспорті.

Про це повідомляє прес-служба міської ради Полтави.

Так, міська рада знизила вартість проїзду у тролейбусах з 3 до 2 гривень, в автобусах з 5 до 4. Ціни на проїзд у маршрутках поки не змінили — у місті досі проїзд коштує 5 гривень.

Водночас секретар міської ради Олександр Шамота заявив, що затверджені ціни «викликають низку питань. Тож їх будуть обговорювати та проводити нові дослідження, аби це не викликало проблем «ані у перевізників, ані у мешканців».

Наприкінці грудня 2017 року міська рада без попередніх обговорень вирішила підвищити ціну на проїзд, заявивши, що це економічно обґрунтовано. Водночас противники цього рішення заявили, що депутати міськради підвищили ціни на проїзд з процедурними порушеннями, тож їхнє рішення не чинне та не має діяти. Суд призупинив рішення про підвищення цін на проїзд, проте перевізники його не дотримувалися.

Нагадаємо, 12 липня 2018 міський голова Києва Віталій Кличко підписав розпорядження про зростання вартості проїзду в Києві. Відтак з 14 липня 2018 року у Києві встановлені тарифи у сумі 8 грн на перевезення в міському пасажирському транспорті, а саме: метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та у міській електричці.

12 липня у Київраді відбулась акція проти підвищення цін на громадський транспорт у столиці: під час акції сталася сутичка.

Проти Київради подали до суду через нові ціни на проїзд. Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі про подорожчання проїзду в громадському транспорті столиці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ 8 гривень за проїзд: три питання про подорожчання столичного транспорту

Поділитись: