УКРАЇНА

Суд розглядатиме справу про подорожчання проїзду в Києві

19 липня, 2018 17:34
УКРАЇНА/Суд розглядатиме справу про подорожчання проїзду в Києві
Зберегти
Вигляд
Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі про подорожчання проїзду в громадському транспорті столиці.

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження у справі про подорожчання проїзду в громадському транспорті столиці.

Про це повідомляє прес-служба суду.

Справу будуть розглядати на підготовчому засіданні 16 серпня.

Нагадаємо, що проти Київради подали до суду через нові ціни на проїзд. Позивачами в цій справі виступають народний депутат, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики Сергій Каплін, голова громадської організації «Захист дітей війни» Петро Тігунов та юрист Сергій Юрчик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ 8 гривень за проїзд: три питання про подорожчання столичного транспорту

Нагадаємо, 12 липня міський голова Києва Віталій Кличко підписав розпорядження про зростання вартості проїзду в Києві. Відтак з 14 липня 2018 року у Києві буде встановлено тариф у сумі 8 грн на перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті, а саме: метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та у міській електричці.

12 липня у Київраді відбулась акція проти підвищення цін на громадський транспорт у столиці: під час акції сталася сутичка.

В останній день перед подорожчанням проїзду на усіх станціях метрополітену Києва виникли великі черги.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За, проти і метро на Троєщину: чого вимагали протестувальники під Київміськрадою

Більше про:
# проїзд
# Київ
Пов`язані новини