На нових рекламних білбордах Петра Порошенка він опонує президенту Володимиру Путіну, бо з перемогою Порошенка Україна «остаточно і безповоротно» відірветься від Росії.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявив Юрій Соловій, народний депутат від фракції «Блок Петра Порошенка».

Він заявив, що ці білборди не означають, що опонента чинного президента Володимира Зеленського порівнюють з Путіним.

«Позиція президента полягає в тому, що його принципи і його мета чітко визначені в його програмі — інтеграція в ЄС і НАТО. Ці цінності глибоко суперечать тій меті, що сповідує Росія стосовно України. А Зеленський не окреслив взагалі своїх зовнішньополітичних принципів», — сказав депутат.

Відповідаючи на зауваження, що Зеленський заявив про курс до ЄС, а також у НАТО через референдум, Соловій сказав, що Зеленський «забуває» про ухвалені зміни до Конституції, які передбачають курс до ЄС і НАТО.

«Коли звучать подібні речі про референдум, то я їх трактую так: перше, те, що Зеленський має намір змінювати українську Конституцію, друге, що за цим меседжем Зеленського українському суспільству криється зовсім інший меседж — що Україні не потрібно інтегруватися в НАТО. А за подібні речі агітує Росія», — пояснив свою позицію представник президентської фракції.

Соловій наголосив, що проведення референдуму щодо вступу в НАТО є ідеєю Путіна.

На заяви про те, що використання в політичній рекламі зображення іншої фізичної особи без її згоди є порушенням, депутат відповів: «Ніхто не позбавляє права Зеленського і Путіна звернутися до ЦВК із заявою».

Поділитись: