У штабі Петра Порошенка заявили, що до фінального варіанту ролика чинного президента щодо дебатів не потрапило «вибачення» перед кандидатом Володимиром Зеленським за слова про «маріонетку Коломойського».

Про це під час брифінгу повідомив речник штабу Порошенка Олег Медведєв, передає УП.

«Не секрет, що звернення нашого кандидата готувалося доволі ретельно. Це була важлива заява, зважувалося кожне слово», — сказав він.

Речник штабу зазначив, що в одному з варіантів звернення було вибачення чинного глави держави перед Зеленським. Медведєв навів його приблизну цитату.

«Якщо Володимир Зеленський не отримував 41 мільярд (ймовірно речник мав на увазі мільйон — ред.) доларів від структур Коломойського, не користується його транспортом, адвокатами, охороною, якщо Зеленського 7 років розкручує не канал Коломойського, тоді звиняйте, тоді вибачте», — розповів Медведєв.

До фінального варіанту, за словами речника штабу, ці слова не потрапили, бо звернення мало бути коротким через принципову позицію команди президента — «не згадувати політичних передумов про дебати».

Також Медведєв наголосив, що Порошенко теж міг би скласти великий список, за що має вибачитися Зеленський.

«Ми б могли сказати, нехай вибачиться за те, що назвав Україну порноактрисою з німецьких кінофільмів, нехай вибачиться за те, що назвав Томос «термосом». Він же за ображення релігійних почуттів мусульман вибачився перед Кадировим. То чому не має вибачитися перед православними українцями, знущаючись над таким важливим здобутком — єдиною автокефальною церквою України», — сказав він.

Речник штабу також зазначив, що Порошенко готовий взяти участь у декількох раундах дебатів.

Раніше Медведєв заявив, що Порошенко чекає на Зеленського 5 квітня в медпункті стадіону НСК «Олімпійський» для проходження аналізу на алкоголь і наркотики.

Нагадаємо, кандидат в президенти України Володимир Зеленський погодився на дебати з Петром Порошенком, та тільки на стадіоні «Олімпійський» у Києві.

Зеленський дав Порошенкові 24 години на роздуми. І за 9 годин Порошенко погодився.

Нагадаємо, Зеленський набрав 30,24% голосів, Порошенко — 15,95% на виборах президента України-2019 в першому турі.

Детально про вибори читайте в текстовому онлайні Громадського. Також дивіться наш онлайн-марафон.

Поділитись: