В офіційних каналах проекту «Європейське майбутнє України» у Telegram і Viber, який запустив чинний глава держави і кандидат в президенти Петро Порошенко, опублікували відео, на якому вантажівка збиває кандидата Володимира Зеленського. Крім того, на відео зобразили начебто кокаїнову доріжку і написали «У кожного своя дорога».  За основу змонтованого відео взяли новий рекламний ролик Зеленського.

Нещодавно Порошенко закликав приєднуватися до проекту «Європейське майбутнє України» у своїх соцмережах публікаціях. Під час переходу на сайт euua.org проекту, з’являється вікно реєстрації, де потрібно вказати своє ім’я та номер телефону. Після реєстрації на мобільний приходить повідомлення з посиланнями на канали проекту «Європейське майбутнє України» у Viber і Telegram, де й опублікували відео.

У передвиборному штабі Зеленського вже прокоментували змонтований ролик і задумалися про посилення охорони.

«Незрозуміло, Петро Олексійович насолоджується кадром, як фура збиває Володимира Зеленського, або може він отримує задоволення від білої доріжки, яка з’являється після. Ясно одне: наша команда порекомендує Володимиру посилити охорону», — заявили у штабі шоумена.

Раніше у Facebook з’явились ролики про «Зеленського-наркомана», але довести причетність до них штабу опонента неможливо. 

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14,29%. 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile