У посольстві України в США відкрили виставку до Дня Гідності та Свободи
У посольстві України в США в День Гідності та Свободи відкрили фотовиставку, що демонструє зміни українського суспільства з часів Революції Гідності
У посольстві України в США в День Гідності та Свободи відкрили фотовиставку, що демонструє зміни українського суспільства з часів Революції Гідності.
Про це повідомляє прес-служба посольства.
«Кожне фото, представлене на вході до центральної зали Посольства, має в собі особливу історію та несе окремий символізм жертовності, мужності й незламних прагнень українського народу, а головне — є візуальним нагадуванням становлення нової України, яку ми продовжуємо будувати кожного дня», — ідеться в повідомленні.
21 листопада 2017 року на Майдані відкрили присвячену Революції Гідності виставку «Ландшафти пам’яті».
ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Майдан усіх нас змінив»: у Києві вшановували героїв Небесної Сотні.
Зазначається, що найціннішим на виставці є синьо-жовтий прапор, підписаний українськими бійцями з 58-ї окремої мотопіхотної бригади й подарований Посольству України в США на знак вдячності за підтримку і допомогу армії.
ДИВІТЬСЯ: Як відзначали річницю Революції Гідності.
21 листопада 2013 року після того, як уряд України призупинив підготовку до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом, журналіст, а нині депутат Верховної Ради Мустафа Найєм закликав у Facebook прийти на Майдан, що і стало початком Євромайдану.
Розгін студентів на Майдані 30 листопада 2013 року. Розстріл мітингувальників на вулиці Інститутській 20 лютого 2014-го. Убивства Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Романа Сеника, викрадення Ігоря Луценка та викрадення і вбивство Юрія Вербицького 22 січня 2014-го — це найрезонансніші справи Майдану. Водночас є понад вісім десятків інших епізодів. Усі вони умовно об’єднані в одну велику «Справу Майдану».
Про масштаби «Справи Майдану» найбільше свідчать цифри. Якщо подивитися лише на деякі з них, зокрема, на кількість свідків, стає зрозуміло, що до фіналу ще далеко. У «Справі Майдану» їх 9,5 тисяч.
9,5 тисяч свідків та один засуджений — що ми знаємо про «Справу Майдану».
- Поділитися: