УКРАЇНА

У посольстві України в США відкрили виставку до Дня Гідності та Свободи

23 листопада, 2017 12:18
УКРАЇНА/У посольстві України в США відкрили виставку до Дня Гідності та Свободи
Зберегти
Вигляд
У посольстві України в США в День Гідності та Свободи відкрили фотовиставку, що демонструє зміни українського суспільства з часів Революції Гідності

У посольстві України в США в День Гідності та Свободи відкрили фотовиставку, що демонструє зміни українського суспільства з часів Революції Гідності.

Про це повідомляє прес-служба посольства.

«Кожне фото, представлене на вході до центральної зали Посольства, має в собі особливу історію та несе окремий символізм жертовності, мужності й незламних прагнень українського народу, а головне — є візуальним нагадуванням становлення нової України, яку ми продовжуємо будувати кожного дня», — ідеться в повідомленні.

21 листопада 2017 року на Майдані відкрили присвячену Революції Гідності виставку «Ландшафти пам’яті».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Майдан усіх нас змінив»: у Києві вшановували героїв Небесної Сотні.

Зазначається, що найціннішим на виставці є синьо-жовтий прапор, підписаний українськими бійцями з 58-ї окремої мотопіхотної бригади й подарований Посольству України в США на знак вдячності за підтримку і допомогу армії.

ДИВІТЬСЯ: Як відзначали річницю Революції Гідності.

21 листопада 2013 року після того, як уряд України призупинив підготовку до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом, журналіст, а нині депутат Верховної Ради Мустафа Найєм закликав у Facebook прийти на Майдан, що і стало початком Євромайдану. 

Розгін студентів на Майдані 30 листопада 2013 року. Розстріл мітингувальників на вулиці Інститутській 20 лютого 2014-го. Убивства Сергія Нігояна, Михайла Жизневського, Романа Сеника, викрадення Ігоря Луценка та викрадення і вбивство Юрія Вербицького 22 січня 2014-го — це найрезонансніші справи Майдану. Водночас є понад вісім десятків інших епізодів. Усі вони умовно об’єднані в одну велику «Справу Майдану». 

Про масштаби «Справи Майдану» найбільше свідчать цифри. Якщо подивитися лише на деякі з них, зокрема, на кількість свідків, стає зрозуміло, що до фіналу ще далеко. У «Справі Майдану» їх 9,5 тисяч.

9,5 тисяч свідків та один засуджений — що ми знаємо про «Справу Майдану».

Пов`язані новини