У ПриватБанку зазначили, що не утримували українську правозахисницю та трасгендерну жінку Анастасію-Єву Домані у відділені банку в Києві.

Про в коментарі hromadske повідомила представниця пресслужби ПриватБанку Інна Музичук.

«Ми прослухали усі аудіозаписи, які нам надала клієнтка, та подивилися відео з камер спостереження. З боку банку порушень не виявлено», — сказали в пресслужбі.

За словами Музичук, клієнтка звернулася з зауваженням про неінформування зачинених кас і це питання взяли до уваги.

Також у пресслужбі підтвердили, що Анастасію-Єву дійсно просили видалити фотографії працівників банку, які вона зробила. За їх словами, у відділенні правозахисниця залишилася з власного бажання. 

Інна Музичук не підтвердила й не спростувала розмову з менеджеркою, яка, за словами Анастасії-Єви, зверталася до неї у чоловічому роді й ображала за гендерною ознакою.

У пресслужбі банку зазначили, що немає підтвердження, що хтось із співробітників погрожував, бо тоді клієнта не обслуговували й запис на планшеті не вівся.

«Ми ще раз будемо говорити зі співробітником про цю ситуацію. Наш банк толерантний і щороку під час ЛГБТ-прайду вивішує кольорові прапори. Враховуючи цей випадок, ми доробимо правила поведінки та спілкування у таких випадках, проінформуємо співробітників», — запевнили в банку.

Нагадаємо, українська правозахисниця та трасгендерна жінка Анастасія-Єва Домані заявила, що її тимчасово закрили у відділенні ПриватБанку у Києві, на проспекті Повітрофлотському, 50/2.

За словами Домані, менеджерка банку зверталася до неї у чоловічому роді та порадила «звернутися до лікаря». Після допису у Facebook, який зробила правозахисниця, охоронець банку закрив двері й просив видалити фото.

Поділитись: