Голова комітету Верховної Ради з питань енергетики та комунальних послуг Андрій Герус повідомив, що з 1 жовтня 2019 року вартість електрики для непобутових споживачів впаде на 10 копійок за кіловат.

Про це Герус заявив під час погоджувальної ради 9 вересня.

«Окрім цього, зараз йде робота щодо пониження тарифів (ціни) на електроенергію для непобутових споживачів, і є сподівання, є шанси, що з 1 жовтня тарифи на електроенергію для таких споживачів буде знижено на 10 копійок (за кіловат — ред.). З 1 вересня таке зниження склало 20 копійок», — повідомив Герус.

Раніше про зростання вартості електроенергії після запуску нового ринку повідомляла компанія «Інтерпайп» Віктора Пінчука. Там заявили, що вартість електрики для них зросла на 22%. Про зростання цін на електрику повідомили й в державному Укренерго. Там зафіксували зростання ціни на 30%. У компанії «АрселорМіттал Кривий Ріг» повідомили, що ціна електроенергії для них після запуску ринку зросла на 20%.

В Укренерго заявили, що після запуску нового ринку електроенергії ціни на електрику для промисловості в Україні стали на 20% вищими, ніж у Європі.

Нагадаємо, що 1 липня в Україні почав діяти новий ринок електроенергії.

Раніше із запуском нового ринку пов'язували ймовірне зростання цін на електроенергію для промисловості та ймовірні відключення від електро- та водопостачання цілих населених пунктів.

Поділитись: