Депутати коаліційної фракції «Слуга Народу» повідомляють, що в оновлених змінах до бюджету на 2020 рік зберегли більшість видатків на культурні проєкти.

Про це повідомила депутатка фракції Євгенія Кравчук.

За її словами, в оновлених змінах до бюджету передбачать 100,16 мільйона гривень на Український інститут книги (раніше пропонували скоротити фінансування інституту до 22,16 мільйона гривень), 400,86 мільйона гривень на Український культурний фонд (пропонували скоротити до 150,86 мільйона гривень), 1,53 мільярда гривень на фінансування Суспільного мовника.

Також фінансування збережуть для підтримки історико-культурної спадщини, кінематографії, Український інститут національної пам’яті та інші державні заходи у сфері культури.

«Пандемія мине, і ми знову підемо в кіно, театри, музеї. Відновляться культурні дискусії та творчі проєкти. Але саме зараз, в період вимушеної тиші, вкрай важливо підтримати культурну сферу – що ми й робимо», — додала депутатка.

Нагадаємо, що у вперше запропонованих змінах до бюджету уряд пропонував зменшити видатки на деякі культурні проєкти на 70-100%.

Поділитись: