Спікер Верховної Ради Андрій Парубій оголосив про створення міжфракційного об'єднання «За наступного президента України Зеленського». Керівником об'єднання та його поки що єдиним членом є позафракційний депутат Віталій Купрій.

«Повідомляю про створення у Верховній Раді 8 скликання міжфракційного депутатського обєднання «За наступного президента України Зеленського В.О» , — сказав Парубій.

Він вказав, що в переліку членів об'єднання немає нікого, окрім Купрія, та попросив донести список, «якщо є ще депутати».

«Щоб ми могли публічно оголосити, хто входить у це міжфракційне об'єднання, крім шановного мною пана Купрія», — сказав Парубій.

Напередодні Купрій в коментарі Громадському зазначив, що в об'єднанні поки що «небагато депутатів» та пообіцяв назвати їхні прізвища згодом.

Про створення об'єднання на підтримку Зеленському Купрій оголосив 8 квітня, вказавши, що «терпіти» Порошенка більше не можна, треба підтримати «нову кров».

За результатами першого етапу президентських виборів, у другому турі змагатимуться шоумен Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко. Перший лідирував з різницею у 14,29%. 

Поділитись: