УКРАЇНА

У Раді розглянуть скасування е-декларування для ГО після дедлайну

28 березня, 2018 20:05
УКРАЇНА/У Раді розглянуть скасування е-декларування для ГО після дедлайну
Зберегти
Вигляд
Верховна Рада планує розглянути скасування електронного декларування для громадських активістів вже після 1 квітня.

Верховна Рада планує розглянути скасування електронного декларування для громадських активістів вже після 1 квітня.

Про це свідчить заява спікера Андрія Парубія, оприлюднена на сайті парламенту.

Зазначається, що питання винесуть на розгляд парламенту у вівторок, 3 квітня, хоча до закінчення терміну подачі електронних звітів залишилося 3 дні.

 «Сьогодні під час наради голови та представники фракцій і груп парламенту узгодили, що проведуть роботу у своїх фракціях, щоб ми спільно вийшли на позитивне рішення у декриміналізації статті про неподання електронних декларацій громадськими активістами та про скасування електронного декларування для громадських активістів», — зазначив Парубій.

Раніше в Адміністрації президента Петра Порошенка заявили, що Верховна Рада повинна скасувати обов’язок подання е-декларацій для представників громадських організацій.

Раніше країни «Великої сімки» заявили, що вимоги електронного декларування для антикорупційних активістів та міжнародних членів наглядових рад державних компаній необхідно скасувати відповідно до рекомендацій Венеціанської комісії.

У березні 2018-го Київська школа економіки заявила про загрозу закриття через закон про декларування.

Нагадаємо, правозахисники розкритикували ухвалений парламентом та підписаний президентом закон «Про запобігання корупції».

Раніше замість обов'язкової подачі декларацій, президент Петро Порошенко запропонував громадським активістам обов'язкове звітування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поганий і ще гірший: що пропонує президент  замість е-декларування для ГО в законопроектах № 6674 та №6675. 

Пов`язані новини