У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який передбачає обов’язкову участь у дебатах кандидатів у президенти, які вийшли до другого туру виборів.

Про це повідомила народна депутатка Ірина Геращенко. За її словами, документ зареєстрували вона та депутатка від «Блоку Петра Порошенка» Марія Іонова.

Геращенко вважає, що такий закон необхідний, аби кандидати не проводили свою передвиборчу кампанію так, як це робить комік Володимир Зеленський. На думку депутатки, Зеленський «ховається від виборців» через побоювання сказати щось, чого «немає в сценарії».

«Сьогодні ми з Марією Іоновою зареєстрували законопроект про обов‘язкові дебати кандидатів перед другим туром. Виборці мають зробити усвідомлений , а не скайп-вибір», — написала Геращенко у Facebook.

Вона уточнила, що в законопроекті передбачене зняття з виборів кандидата, який не бере участь у дебатах.

Згідно з останніми даними соціологів, Зеленський продовжує лідирувати у передвиборчому рейтингу кандидатів у президенти.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня. Якщо буде другий тур, він відбудеться 21 квітня.

Поділитись: