Фото:

hromadske

На ділянці розведення військ між Богданівкою та Петрівським Донецької області почалось розмінування.

Про це повідомляє кореспондент hromadske.

«Сьогодні розпочався другий етап практичної фази розведення військ на ділянці №3 в районі населених пунктів Богданівка та Петрівське. Спеціалісти ДСНС приступили до розмінування цієї ділянки», — розповів журналістам пресофіцер оперативно-тактичного угруповання «Схід» Андрій Безрук.

За його словами, роботи триватимуть у світлий час доби протягом тижня.

Також він повідомив, що обстановка на цій ділянці лінії фронту є значно спокійнішою, ніж була ще місяць тому, проте обстріли все ще фіксують.

Заступник начальника Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій в Донецькій області Андрій Даник повідомив, що ДСНС має погоджені з військовими плани про те, як вони мають діяти у разі виникнення нестандартних ситуацій.

«Якщо почнеться обстріл, ми, виконуючи вимоги безпеки будемо укривати особовий склад, і потім за погодження з СЦКК виводити його з небезпечної зони», — повідомив Даник.

Нагадаємо, розвести сили біля Петрівського та Золотого на переговорах у Мінську домовились 1 жовтня 2019-го. Того ж дня українська сторона погодилась формулу Штайнмаєра. Після розведення має бути узгоджена дата зустрічі лідерів «нормандської четвірки», заявили в Кремлі.

1 листопада у штабі операції Об'єднаних сил повідомили про завершення розведення військ поблизу населеного пункту Золоте-4 Луганської області. Зауважимо, що перед початком розведення не минуло 7 днів тиші, однак розведення все одно відбулося.

9 листопада українська сторона та бойовики самопроголошеної «ДНР» синхронно розпочали розведення сил і засобів на ділянці поблизу Петровського і Богданівки, на Донбасі. 11 листопада у штабі повідомили, що у районі Петрівського та Богданівки завершилася практична фаза розведення сил та засобів.

Поділитись: