Член банди «Тверські вовки» Олександр Агєєв зізнався в участі у вбивстві співака Михайла Круга у 2002 році.

Про це повідомляє пресслужба Слідчого комітету Росії.

«Олександр Агєєв дав свідчення про напад ним спільно з ще одним учасником банди Дмитром Веселовим на будинок Михайла Круга», — йдеться в повідомленні.

За словами Агеєва, вбивство співака не планувалося. За вказівкою кримінального авторитету міста Твері, відомого в певних колах як «Лом», який загинув у 2006 році, він разом з Веселовим повинен був проникнути в житло Михайла Круга і викрасти предмети антикваріату і цінності.

«За задумом замовника, Михайло Круг, виявивши факт розкрадання майна, мав звернутися до нього за допомогою, а той «знайде» викрадене, після чого співак стане йому зобов'язаним і буде виплачувати частину гонорарів від концертної діяльності», — повідомив Агєєв.

Однак Круг з родиною опинився вдома.

«Перешкоди, що виникли, Веселов, не замислюючись, вирішив усунути, застосувавши до тещі Круга насильство. Коли на шляху зловмисника раптово виник Михайло Круг, Веселов вистрілив у нього 2 рази з наявного у нього пістолета «ТТ» калібру 7,62 мм, а потім застрелив собаку, яка охороняла хол першого поверху», — повідомляє слідчий комітет.

Після цього Веселов і Агєєв з місця злочину зникли, а співак помер у лікарні Твері внаслідок вогнепальних поранень грудей і живота. Також повідомляється, що Веселов був убитий в березні 2003 року ще одним учасником банди «Тверські вовки» Олександром Осиповим, який також в даний час відбуває покарання у вигляді довічного позбавлення волі. За його словами, мотивом вбивства Веселова стала помста.

«Він повідомив, що був знайомий зі співаком і був шанувальником його творчості і, дізнавшись, що в смерті Круга винен Дмитро Веселов, застрелив останнього в лісовому масиві на території Кимрського району Тверській області», — йдеться в повідомленні. Враховуючи смерть Дмитра Веселова, підозрюваного у вбивстві співака Михайла Круга, було прийнято рішення про припинення кримінальної справи та кримінального переслідування.

Поділитись: