Життя

У Росії журналіста «Новой газеты» Феруза звинуватили у незаконній трудовій діяльності

21 листопада, 2017 22:22
Життя/У Росії журналіста «Новой газеты» Феруза звинуватили у незаконній трудовій діяльності
Зберегти
Вигляд
Журналіста «Новой газеты» Алі Феруза звинуватили в незаконній трудовій діяльності на території Москви.

Журналіста «Новой газеты» Алі Феруза звинуватили в незаконній трудовій діяльності на території Москви.

Про це повідомила суддя Олена Ленська на засіданні Басманного суду, передає «Интерфакс».

Щодо Феруза склали протокол за статтею про незаконне здійснення трудової діяльності в Росії іноземним громадянином (ч. 2 ст. 18.10 КоАП). Йому оштрафували на 5 тисяч рублів і постановили видворити з Росії. Але депортація призупинена до рішення Євросуду з прав людини.

Як повідомляє агентство з посиланням на матеріали суду, справу завели після перевірки поліцією редакції «Новой газеты». За результатами перевірки було встановлено, що Феруз здійснював трудову діяльність без дозволу на роботу і трудового патенту. Журналіст свою провину не визнав. Він вказав на те, що «в газеті постійно не працював», «ставки і зарплати не мав».

Редакція видання повідомляла, що Феруза відвезли до суду ввечері 21 листопада.

Росія намагалася депортувати Феруза в Узбекистан, де його катували. Після ухвалення суду щодо депортації Феруз спробував накласти на себе руки.

8 серпня суддя Московського міськсуду призупинила рішення про його депортацію. За місяць Басманний районний суд Москви відклав розгляд позову Алі Феруза до МВС Росії за відмову надати йому тимчасовий притулок.

У 2014 році Нацрада заборонила заборонила ретрансляцію 15-ти російських каналів в Україні. До списку увійшов і «РЕН-ТВ».

ЧИТАЙТЕ: Чому Росія хоче депортувати журналіста «Новой газеты» в Узбекистан.

Пов`язані новини