З відділів поліції Москви відпустили майже всіх затриманих під час акції на підтримку Івана Голунова.

Про це йдеться в повідомленні ГУ МВС РФ по Москві.

Згідно з інформацією, у поліції залишаються чотири людини.

Водночас, за даними «МБХ медіа», деякі затримані повідомляють, що в відділеннях залишається більше людей.

На багатьох затриманих були складені протоколи про участь у несанкціонованій акції, що призвела до створення перешкод руху пішоходів або транспорту, або про повторне порушення правил проведення мітингів.

Раніше у центрі Москви на марші на підтримку журналіста Івана Голунова затримали понад 400 осіб, серед них є багато журналістів.

Співробітники органів внутрішніх справ «Покровське-Стрешнєво» міста Москви склали на одну з учасниць маршу на підтримку журналіста «Медузи» адміністративний протокол через те, що вона вигукувала «антиурядове» гасло «Іван Голунов!».

Нагадаємо, Журналіста-розслідувача Голунова затримали у Москві 6 червня, начебто виявивши у нього наркотики. Після затримання йому 16 годин не дозволяли звернутися до адвоката та застосовували силу. Викликати швидку допомогу йому теж не дозволили. Крім того, поліція довго відмовлялася взяти у Голунова біологічні зразки, аналіз яких може підтвердити, що він не торкався до наркотиків.

8 червня Голунова офіційно звинуватили у замаху на збут наркотиків, ця стаття передбачає до 20 років ув'язнення. Він заявив, що знайдені у нього в рюкзаку та у квартирі наркотики підкинули.

Увечері 8 червня Голунова відправили під домашній арешт, а 11 червня справу проти нього закрили.

Поділитись: