Поблизу Міністерства юстиції Італії у Римі пройшла демонстрація на підтримку арештованого минулого року нацгвардійця Віталія Марківа.

Поблизу Міністерства юстиції Італії у Римі пройшла демонстрація на підтримку арештованого минулого року нацгвардійця Віталія Марківа.

Про це повідомила активістка української спільноти в Італії Олеся Татарин.

«Конгрес українців в Італії, Оргкомітет Євромайдану Рима, Спільнота українців регіону Марки вийшли підтримати родину затриманого та вимагати від Італії результативних дій у розслідуванні вбивства Рокеллі та найшвидшого звільнення Віталія», — повідомила вона.

ДИВІТЬСЯ: «Кілер» чи доброволець: чому українця Марківа звинувачують у вбивстві італійського фотокора.

Нагадаємо, у липні минулого року в Італії за підозрою в причетності до вбивства на Донбасі фоторепортера Андреа Роккелі арештували українського військового Віталія Марківа. Затриманий в Італії українець виявився заступником командира в батальйоні Нацгвардії.

Після арешту повідомлялось, що розгляд судової справи щодо Марківа має розпочатись у вересні 2017 року. Згодом повідомлялось про початок суду у листопаді 2017 року.

У грудні минулого року італійський адвокат Марківа Раффаеле делла Валле заявляв про упередженість слідства у справі Марківа.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Винний без суду і слідства: як італійські медіа засудили українського солдата Марківа

Поділитись: