ENRU

У Саакашвілі при перетині кордону вилучать паспорт і не пустять до країни — прикордонники

У екс-президента Грузії і колишнього глави Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі під час спроби перетину українського кордону прикордонники вилучать український паспорт, водночас на територію України його не пропустять.

Про це заявив перший заступник голови української Держприкордонслужби Василь Серватюк, передає «Інтерфакс-Україна».

«Указ президента України (щодо припинення громадянства Саакашвілі) і доручення Державної міграційної служби України в Державну прикордонну службу є. Відповідні документи визнані недійсними, нам доручили в разі виявлення документів їх вилучити, складаються відповідні документи і передаються в Державну міграційну службу», — сказав він під час спілкування з представниками партії Саакашвілі «Рух Нових сил» поблизу будівлі Держприкордонслужби України.

Серватюк зазначив, що прикордонник, виявивши під час здійснення прикордонного контролю паспорт громадянина України Саакашвілі або інший паспорт, який є в базі даних і який є недійсним, діє відповідно до визначеного алгоритму.

«Паспорт вилучається, дається довідка про вилучення, і дану особу не пропускають через державний кордон, оскільки цей громадянин немає документів, які дають право для перетину кордону», — пояснив він.

Як повідомляє  Інтерфакс/BNS, екс-президент Грузії приїхав до Вільнюса, але заявив, що не претендує на литовське громадянство.

Раніше повідомлялося, що позбавлений громадянства Саакашвілі виїхав з Польщі

Нагадаємо, 26 липня Порошенко своїм указом позбавив  Саакашвілі   українського громадянства.

З офіційної інформації — лише повідомлення Державної міграційної служби: громадянство Саакашвілі припинили тому, що він подав неправдиву інформацію.

Також повідомлялося, що Мін’юст Грузії сподівається на видачу Саакашвілі після повернення до України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дав і взяв: чому Порошенко позбавив громадянства Саакашвілі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram