Компанія Samsung представила розкладний смартфон Galaxy Z Flip з гнучким екраном, у якому як зовнішнє покриття використали тонке скло, а не полімер як в Galaxy Fold.

Як повідомили на презентації, Galaxy Z Flip оснастили 6,7-дюймовим внутрішнім екраном і мініатюрним зовнішнім дисплеєм для виведення повідомлень.

У складеному режимі по ньому можна натиснути, щоб повернутися до останніх програм або використовувати як видошукач камери.

У пристрої вперше використали технологію гнучкого скла, яка дозволила зробити його досить тонким: у Galaxy Fold замість цього застосовували спеціальний полімер.

Смартфон отримав подвійну задню камеру з надширококутним об'єктивом і ширококутними об'єктивами. Дозвіл обох сенсорів становить 12 МП. Місткість акумулятора становить 3300 міліампер годин.

У Galaxy Z Fold використовується петлевий механізм, що дозволяє залишити смартфон у проміжному положенні подібно ноутбуку. Розробники адаптували інтерфейс системи й додатків для такого режиму.

У пристрої встановили 8 гігабайтів оперативної пам'яті й 256 гб постійної без можливості розширення за допомогою карт пам'яті.

Заплановано, що гаджет надійде у продаж 14 лютого за ціною від $1380 (близько 33 520 грн).

Поділитись: