Слідство наразі володіє фактами для оголошення підозри народному депутату Євгену Дейдею, але не передачі справи до суду.

Слідство наразі володіє фактами для оголошення підозри народному депутату Євгену Дейдею, але не передачі справи до суду.

Про це повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький під час засідання регламентного комітету в понеділок, передає кореспондент Громадського.

Генпрокурор Юрій Луценко зазначив, що через недоторканність слідство не може провести експертизу майна Дейдея.

Зі свого боку, Дейдей заявив, що не боїться зняття недоторканності, але лише за умови звільнення першого заступника директора НАБУ Гізо Углави.

Депутат також звинуватив прокурорів САП у «піарі та непрофесіоналізмі».

Раніше повідомлялося, що народний депутат фракції «Народний фронт» Євген Дейдей хоче заслухати свідка у справі про своє незаконне збагачення на комітеті Верховної Ради з питань регламенту, який розглядає подання прокуратури про зняття з нього депутатської недоторканності.

Нагадаємо, напередодні Генпрокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про зняття недоторканності з народних депутатів Андрія Лозового, Євгенія Дейдея, Олеся Довгого, Борислава Розенблата і Максима Полякова.

Нагадаємо, депутат від «Блоку Петра Порошенка» Борислав Розенблат і депутат від «Народного фронту» Максим Поляков підозрюються в отриманні хабара за зміни в законопроектах про видобуток бурштину.  Лозового підозрюють в ухиленні від податків. Довгого у махінаціях із землею під Києвом, а Дейдея у незаконному збагаченні. 

22 червня повідомлялося, що подання Луценка щодо зняття недоторканності з п'яти народних депутатів будуть передані на розгляд в сесійну залу до кінця поточної сесії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: