У Службі безпеки України повідомили про виведення на підконтрольну територію України «начальника штабу танкового батальйону 11 ОМСП 1 АК НМ ДНР» Світлани Дрюк з позивним «Ветерок».

У СБУ підкреслили, що перехід став завершальним етапом тривалої операції контррозвідки, внаслідок якої отримано цінного очевидця російської військової агресії в Україні, а також важливі матеріали щодо керівної ролі кадрових офіцерів ЗС РФ і співробітників російських спецслужб в організації терористичній діяльності на Донбасі.

«Також СБУ отримано додаткову інформацію про організаційно-штатну структуру та укомплектованість підрозділів терористів, кількісний склад військової техніки і бойові позиції, місця зберігання паливно-мастильних матеріалів, боєприпасів та важкого озброєння, яке постійно надходить з Росії», - повідомили у спецслужбі.

Нагадаємо, Спецпредставник США з питань України Курт Волкер заявив, що на Донбасі немає внутрішнього конфлікту, а відтак немає жодних причин для бойових дій, окрім присутності там військових Росії.

25 жовтня 2018 року ОБСЄ побачила працюючий зенітно-ракетний комплекс бойовиків біля кордону з РФ. Раніше повідомлялося, що спостерігачі ОБСЄ за тиждень тричі фіксували конвої на території окупованої Донеччини.

10 серпня повідомлялося, що Спостерігачі ОБСЄ зафіксували рух військових вантажівок з Росії на Донбас. У липні спостерігачі ОБСЄ зафіксували в забороненій зоні біля Луганська 30 танків бойовиків.

Поділитись: