Під час заворушень у столиці Сербії Белграді 11 липня поліція затримала 71 людину, зокрема іноземців. 14 поліцейських отримали ушкодження унаслідок сутичок.

Про це повідомили у сербській поліції, пише France24.

Протести у кількох містах країни тривають вже декілька днів. Їх спровокувала політика влади щодо боротьби з коронавірусом, зокрема плани ввести у Белграді комендантську годину.

Як повідомляють правоохоронці, протестувальники кидали в поліцію каміння. Видання пише, що деякі мітингарі використовували також петарди.

«Серед арештованих багато іноземців з Боснії, Чорногорії, а також з Великої Британії та Тунісу», — повідомляє очільник поліції Володимир Ребич.

На пресконференції він також показав паспорти громадян Тунісу і Великої Британії та наголосив, що поліція вивчить вплив «зовнішніх факторів на насильство під час мітингів».

Нагадаємо, у Белграді 7 липня ввели комендантську годину через збільшення кількості випадків COVID-19. Незгодні з таким рішенням влади вийшли на протести, які призвели до сутичок із поліцією.

9 липня після численних протестів у столиці Сербії Белграді передумали запроваджувати комендантську годину, але обмеження посилили.

Поділитись: