У середу, 21 березня, в анексованому Севастополі на недобудованій тепловій електростанції сталась пожежа. У Криму запевняють, що загорілись «залишки теплового захисту».

У середу, 21 березня, в анексованому Севастополі на недобудованій тепловій електростанції сталась пожежа. У Криму запевняють, що загорілись «залишки теплового захисту».

Про це повідомляє «РИА Новости Крым» з посиланням на заяву директора філії «Технопромекспорту» у Севастополі Петра Єкименка.

Він зазначив, що пожежа була оперативно ліквідована пожежними автомобілями і командою, які постійно перебувають на території ТЕС.

«Під час робіт було локальне загоряння залишків теплового захисту, які ізолювали труби — сміття. Його загасили силами і засобами штатної протипожежної команди, включаючи пожежну машину», — сказав Єкименко.

Російський «Технопромекспорт» (дочірнє підприємство «Ростех») будує дві теплові електростанції у Сімферополі та Севастополі сумарною потужністю 940 МВт. Введення в експлуатацію перших блоків двох станцій було заплановано на першу половину 2018 року.

Зазначимо, саме на ТЕС у Севастополі були незаконно встановлені дві сучасні турбіни Siemens SGT5-2000E, які Росія привезла на окупований півострів попри міжнародні санкції. ТЕС у Севастополі наразі будується і не зпущена в експлуатацію.

Нагадаємо, в липні минулого року Росія направила до Криму газові турбіни німецького концерну Siemens, попри санкції ЄС. Концерн Siemens заперечив постачання турбін до Криму.

Пізніше гендиректора російського партнера Siemens звільнили з посади. Російська компанія визнала поставку модернізованих турбін Siemens у Крим.

Згодом в ЄС погодили нові санкції проти Росії через турбіни Siemens. Також повідомлялося, що Росія погрожує Siemens санкціями через обмеження ЄС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як турбіни німецької компанії Siemens завезли до Криму в обхід санкцій

24 вересня в Siemens заявили про зміни в роботі з російськими клієнтами після постачання турбін у Крим. 

Поділитись: