На 105-му окрузі в місті Щастя Луганської області окружна виборча комісія перераховує голоси на дострокових виборах до Верховної Ради.

Про це повідомили у Міністерстві внутрішніх справ.

До правоохоронців звернувся член окружної виборчої комісії № 105, який повідомив про можливе порушення виборчого законодавства головою ОВК.

Він зазначив, що на сайті ЦВК вже є результати підрахунку ста відсотків голосів на всіх 6-ти виборчих дільницях, розташованих на виборчому окрузі № 105 та встановлено результати виборів. За даними на сайті ЦВК, на цьому окрузі брат Віктора Медведчука Сергій програв представниці «Опозиційного блоку», яка працює в компанії «ДТЕК ЕНЕРГО» олігарха Ріната Ахметова.

Однак, зі слів заявника, опрацювання протоколів за результатами голосування на виборчих дільницях не проводилось. Через це зараз комісія проводить перерахунок голосів.

У зв’язку з перерахунком поліція вирішила посилити заходи безпеки поблизу окружної виборчої комісії. На охорону громадського порядку та безпеки залучили 45 поліцейських.

21 липня в Україні відбулися дострокові парламентські вибори. Явка за даними з усіх 199 округів склала 49,84%. Це найнижча явка в історії українських виборів до Ради.

За результатами обробки понад 99% протоколів, «Слуга народу» лідирує, на другому місці «Опозиційна платформа — За життя», а «Батьківщина» обігнала партію Порошенка. Також проходить в нову Раду «Голос» Святослава Вакарчука.

Ті партії, які мають понад 2% голосів, отримуватимуть державне фінансування.

Поділитись: