Політика

У штабі Собчак повідомили, що кандидатка у президенти РФ відвідувала Крим у якості журналістки

8 березня, 2018 12:43
Політика/У штабі Собчак повідомили, що кандидатка у президенти РФ відвідувала Крим у якості журналістки
Зберегти
Вигляд
Кандидатка в президенти Росії Ксенія Собчак відвідувала анексований Крим для незалежного репортажу наприкінці травня — початку червня 2014 року.

Кандидатка в президенти Росії Ксенія Собчак відвідувала анексований Крим для незалежного репортажу наприкінці травня — початку червня 2014 року.

Так внесення Собчак до бази «Миротворець» прокоментувала її представниця Ксенія Чудінова, передає федеральне агентство «РИА-Новости».

Вона зазначила, що постанову уряду України про порядок відвідування анексованого півострова ухвалили в 2015 році.

«Собчак з (журналістом Антоном) Красовським їздили в Крим для незалежного репортажу мало не в кінці травня  початку червня 14-го року. Постанова Кабінету міністрів про порядок відвідування Криму — взагалі від 15 року», — сказала Чудінова.

Собчак внесли до бази «Миротворець» за «свідоме порушення державних кордонів України» при поїздці до Криму в квітні 2014 року. Крім того, на сайті зазначається, що Собчак в 2014 році виправдовувала «окупацію Криму».

Раніше кандидатка в президенти РФ Ксенія Собчак заявила, що звернулася до посольства України за дозволом на поїздку в Крим. «Я направила листа до посольства України. Якщо я поїду в Крим, то тільки через Україну. Якщо я отримаю дозвіл на цей в'їзд, я поїду туди», — сказала Собчак.

Водночас у посольстві України не підтверджують звернення Собчак щодо відвідування Криму.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін назвав «політичною шизофренією» намір Собчак проводити в окупованому Криму передвиборчу агітацію.

Нагадаємо, Собчак заявила, що анексію Криму не визнала жодна світова держава і навіть «Сбербанк Росії». 

Так вона відреагувала на заяву депутатки Держдуми від «Єдиної Росії» Наталії Поклонської, яка назвала слова телеведучої Собчак про те, що Крим є українською територією, «неповагою до людей і власної батьківщини».

18 жовтня російська журналістка Ксенія Собчак оголосила про намір брати участь у виборах президента Росії. Собчак запевнила, що не пов'язана з жодною партійною або державною системою.

Пов`язані новини