Поліція Швеції розшукує двох громадян України за підозрою у вбивстві 70-річного шведа і заволодінні його авто в місті Маркарид на півдні країни.

Як повідомляє шведське видання expressen.se, 48-річного Ярослава Лавриніва і 47-річного Олександра Трайдука оголосили у міжнародний розшук.

За даними поліції, 70-річний Герт-Інге Бертінссон був знайдений убитим у Маркарюді 10 серпня після 11 днів пошуків. Автомобіль жертви, — золотистий Volvo XC 90 з фальшивими номерними знаками, — був помічений у 128 милях від Маркарида.

Окрім вбивства Герт-Інге Бертінссона, двоє українців перевіряються на причетність до зникнення у Вестерботтені 80-річного шведа на ім'я Олле, який 3 серпня вирушив на прогулянку на велосипеді і не повернувся.

Раніше у Південно-Африканській Республіці вбили українця Івана Іванова, який сам мандрував туристично стежкою в національному парку Столова гора до гостьового будинку в Хаут-бей — передмістя другого за чисельністю міста ПАР Кейптауна. Найімовірніше, причиною нападу стали рюкзак та інші зниклі речі загиблого.

Поділитись: