Під час заходу священики різних українських церков здійснили спільну молитву
Фото: Міноборони
В Українському молодіжному центрі Сіднея відбулися урочистості на честь національної збірної «Invictus Games».

Українська громада у Сіднеї 20 жовтня організувала урочистий прийом на честь національної збірної «Invictus Games» в Українському молодіжному центрі.

«Українська діаспора в Австралії почувається невід’ємною частиною українського народу. Віримо, що підтримка української громади додасть сил та наснаги», — сказав голова Союзу українських організацій Австралії пан Степан Романів, звертаючись до учасників національної збірної.

У заході також взяли участь Посол України в Австралії Микола Кулинич, віце-прем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе, заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенант Анатолій Петренко.

Цього року склад національної збірної став першим, до якого увійшли представники всіх українських силових структур:

Учасників збірної обрали з числа переможців і призерів Національних Ігор Нескорених, які відбулися в Києві 12 травня. Крім того, до складу включили спортсменів, які виявилися єдиними у своїх категоріях.

На Іграх 20-27 жовтня в Сіднеї українці змагатимуться у шести дисциплінах: легкій атлетиці (біг, штовхання ядра, метання диска, стрибки в довжину), плаванні (запливи на 50 і 100 метрів вільним стилем, брасом та на спині), веслуванні на тренажері (1-хвилинний спринт і 4-хвилинна витривалість), велоспорті на шосе, стрільбі з лука та пауверліфтингу.

Нагадаємо, у 2017 році на «Іграх нескорених» у Торонто 15 українських спортсменів завоювали 14 медалей: 8 золотих, 4 срібних і 2 бронзові. 

«Ігри нескорених» — міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, засновані принцом Уельським Гаррі в 2014 році. У змаганнях беруть участь військовослужбовці та ветерани з обмеженими фізичними можливостями, набутими при виконанні службових обов’язків. 

У 2017 році в Україна вперше отримала право взяти участь в «Іграх нескорених» як учасник багатьох військових навчань та миротворчих операцій під егідою ООН.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Медалі — медалями, а людей треба берегти», — уповноважений із питань реабілітації військових про «Ігри нескорених».

Поділитись: