У Сімферополі в офіс адвоката Еміля Курбедінова, що представляє інтереси кримських татар, яких звинувачують у членстві в забороненій у Росії організації «Хізб ут-Тахрір», намагаються увірватися, ймовірно, силовики.

«На даний момент невідомі особи, імовірно силовики, намагаються увірватися в офіс колегії адвокатів де я працюю по вул. Воровського. Я перебуваю в Ростові», – повідомив Курбедінов у Facebook.

Він додав, що в офісі є інформація, яка становить адвокатську таємницю

«Поки я перебуваю в Ростові-на-Дону, невідомі особи намагаються в Сімферополі проникнути в приміщення, де зараз знаходяться адвокатські досьє і техніка з інформацією, яка становить адвокатську таємницю», – повідомив адвокат.

Журналіст Антон Наумлюк із посиланням на очевидця повідомляє, що невідомі є співробітниками ФСБ.

«Адвокати припускають два варіанти: силовики намагалися пробратися в офіс, щоб отримати доступ до документів у справах «Хізб ут-Тахрір» і «26 лютого»; або Курбедінова намагалися таким дивним чином «запросити» в Київський районний суд на процес за скаргою Сірука, який повинен був відбутися о 14:00», – повідомив журналіст.

Раніше Громадське публікувало інтерв'ю з Емілем Курбедіновим.  Він захищає у російському суді кримських татар, яких у Росії підозрюють у причетності до організації «Хізб ут-Тахрір». Самі підозрювані російським слідством вважають, що їх судять із почуття ненависті.

У червні, під час судового процесу, таємний свідок розповів, що познайомився із одним із підозрюваних Русланом Зейтуллаєвим у 2013-му році, біля мечеті в Севастополі.  І під час однієї з наступних зустрічей кримський татарин начебто розповідав про організацію «Хізб ут-Тахрір», яка діє у Криму та Севастополі.

Читайте також: Справа «Хізб ут-Тахрір»: таємний свідок обвинувачення і призначені адвокати кримських татар

Поділитись: