У другому турі виборів мера Слов’янська на Донеччині місцева громадська організація влаштувала конкурс — для виграшу iPhone 12 треба сфотографуватися поруч зі скринькою для голосування на дільниці. У Миколаєві ж за таке фото пропонують лише зарядні пристрої і торти.

Про це повідомляє громадянська мережа «ОПОРА».

Організатором конкурсу в Слов’янську є ГО «Платформа Ініціатив "Теплиця"». Умови конкурсу опубліковані на сторінках організації у Facebook та Instagram. Так, для виграшу iPhone 12 треба взяти участь у голосуванні та зробити селфі біля скриньок.

Фото:

«ОПОРА»

«В оголошенні є уточнення, що фото потрібно робити без бюлетеня (бо його фотографування є порушенням закону — ред.). Селфі викладають на своїх сторінках у соцмережах з хештегом #Славянсквыбирает, а в понеділок відбудеться розіграш», — йдеться у повідомленні.

Спостерігачі «ОПОРИ» фіксували людей, які фотографувалися біля виборчих скриньок.

Миколаїв не відстає

У цьому місті також оголосили декілька конкурсів, аби підвищити явку на виборах. Так, видання «Никвести» запропонувало зробити фото на дільниці, викласти його в Instagram та позначити хештегом #ідунавибори. Результати розіграшу оголосять 22 листопада о 21:00, призи — 5 зарядних пристроїв.

Комунальна установа «Агенція розвитку Миколаєва» проводить конкурс у Facebook і просить публікувати фото с хештегом #яподнимаюявку. Конкурс із таким самим хештегом оголосив у Instagram місцевий підприємець Максим Бревда.

Останній обіцяє подарувати переможцям конкурсу три торти і три карти на 12 відвідувань тренажерного залу, а комунальна організація — каталоги оцифрованої графіки з колекції Миколаївського обласного художнього музею ім. Верещагіна.

І знову вибори

22 листопада в Україні відбувається чергова партія других турів виборів мерів у містах, де їх не змогли обрати в першому. Загалом сьогодні їх 11.

У Миколаєві до другого туру виборів пройшли Олександр Сенкевич від партії «Пропозиція» та Владислав Чайка, кандидат від «Опозиційної платформи – За життя».

У Слов'янську змагаються кандидати від «Опозиційного блоку» Вадим Лях та «Опозиційної платформи – За життя» Павло Придворов.

Але на цьому вибори в Україні не завершаться. На 29 листопада призначене повторне голосування на виборах мера Чернівців. А 6 грудня відбудеться другий тур у Кривому Розі.

Поділитись: