УКРАЇНА

У службі виконання покарань РФ заявили, що у Сенцова немає дефіциту маси тіла

11 серпня, 2018 13:31
УКРАЇНА/У службі виконання покарань РФ заявили, що у Сенцова немає дефіциту маси тіла
Зберегти
Вигляд
У Федеральній службі виконання покарань РФ заявили, що в українського режисера Олега Сенцова немає дефіциту маси тіла.

У Федеральній службі виконання покарань РФ заявили, що в українського режисера Олега Сенцова немає дефіциту маси тіла.

Про це повідомляють на сайті відомства.

«На сьогодні дефіциту маси тіла та погіршення стану здоров’я не спостерігається. Стан Сенцова оцінюється як задовільний», — йдеться у повідомленні.

У службі підтвердили, що Сенцов відмовився від запропонованої госпіталізації до лікарні, та заявили, що показань до екстреної госпіталізації не встановлено.

«Консиліуми лікарів-фахівців Лікарні та лікувально-діагностичні заходи проводилися 14.06.2018, 10.07.2018, 27.07.2018 та 10.08.2018. За їх результатами станів, що загрожують життю пацієнта, а також погіршення стану здоров’я не відзначено», — додали у відомстві.

У службі виконання покарань підрахували, скільки витрачають на підтримання здоров’я українського режисера.

«Засудженому Сенцову в період добровільної відмови від прийому їжі надано 202 медичні послуги на загальну суму понад 45 тисяч рублів. На медикаментозне забезпечення цього пацієнта з федерального бюджету в зазначений період витрачено понад 95 тисяч рублів. Таким чином, на медичне забезпечення Олега Сенцова витрачається 1100 рублів на добу», — йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що в медичній частині колонії є лікарські препарати для підтримки основних функцій і систем організму в достатній кількості та асортименті.

Раніше адвокат політв'язня Дмитро Дінзе повідомляв, що Сенцов проти переведення його у цивільну лікарню Лабитнангі, оскільки «завідувач реанімаційним відділенням агресивно до нього ставиться, і ймовірніше за все, може лише нашкодити йому».

Він також проти переведення його у лікарню деінде, «оскільки просто не витримає етапування і може померти».

Українська омбудсмен Людмила Денісова звернулася до комісії з питань помилування Ямало-Ненецького округу Росії з проханням розглянути клопотання щодо помилування Сенцова якомога швидше.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Омбудсмен Денісова опублікувала фото Сенцова з колонії

Раніше Денісова попросила терміново доповісти президенту РФ Володимиру Путіну про стан українського політв’язня Олега Сенцова. Олег станом на 9 серпня голодує 88-й день.

За словами адвоката, у політв’язня Олега Сенцова сталася третя затяжна криза, його двічі хотіли госпіталізувати для підключення до апаратури та почати примусове годування. Станом на 10 серпня Олег голодує 89-й день. Олег схуд та важить 70 кілограмів.

Денісова заявила, що готова негайно вилетіти до Росії, аби обговорити будь-які умови обміну Сенцова. Крім того, Денісова обговорила з Москальковою про можливий обмін Сенцова на росіянина Олексія Седікова. 

Сестра політв'язня повідомила, що Сенцов не може ходити, також йому не передають листи

8 серпня повідомлялося, що клопотання матері Сенцова про його звільнення передали в комісію з питань помилування Ямало-Ненецького округу.

9 серпня в Адміністрації президента Росії повідомили, що отримали листа від матері українського політв’язня Олега Сенцова про його помилування. У президента Володимира Путіна заявили, що не готові говорити про офіційну реакцію на цей лист.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За Сенцовим треба відправляти медичний літак — сестра

Мати Олега Сенцова Людмила написала Путіну клопотання про помилуванняЧитайте повний текст звернення Людмили Сенцової про помилування. 

13 липня опубліковано відео з Сенцовим, записане у 18-й день його голодування. Це перші за 2 роки кадри з Сенцовим в ув'язненні.

7 серпня адвокат Дмитро Дінзе повідомив Громадському, що у Сенцова погіршився стан здоров’я, зокрема в нього сильно знизився гемоглобін, що призвело до анемії, а також дуже низький пульс, близько 40 ударів на хвилину. Однак, у Росії заявили, що стан Сенцова «задовільний»

МЗС України закликало партнерів посилити тиск на Росію для звільнення Сенцова.

Політв'язень Олег Сенцов, незаконно засуджений в РФ до 20 років колонії, 14 травня 2018 року оголосив голодування. Сенцов вимагає звільнення всіх українців-політв'язнів Кремля. 28 травня Сенцов погодився на підтримуючу терапію.

#FreeSentsov: Читайте усі заяви та новини стосовно Сенцова.

Він почав голодувати перед Чемпіонатом світу з футболу, який проходить у Росії, щоб привернути увагу якомога більшої кількості людей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місто, куди немає дороги: фоторепортаж з Лабитнангі, де утримують Олега Сенцова

5 липня в колонії «Білий ведмідь» в Лабитнангі на  короткостроковому побаченні з Сенцовим побувала його сестра Наталя Каплан. Це була перша зустріч за 3 роки. Вони проговорили дві години.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Страшно, що можу його не побачити взагалі», — мама Олега Сенцова

Українського режисера Олега Сенцова та активіста Олександра Кольченка затримали в Криму 10 травня 2014 року. Їх звинуватили в підготовці терактів, засудивши Кольченка до 10, а Сенцова — до 20 років позбавлення волі. Разом з ними також затримали Геннадія Афанасьєва та Олексія Чирнія. Афанасьєва у 2016-му році обміняли, Чирній надалі перебуває у колонії у місті Шахти Ростовської області.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Етапом через пів-Землі: історія ув'язнення Сенцова і Кольченка» — документальний фільм Громадського.

В Росії та в анексованому Криму утримують 64 українських політв'язня, 27 з яких перебувають на території Росії.

58 — затримані у Криму чи у справах, пов'язаних з Кримом. Ці цифри не враховують в'язнів, що утримуються на території самоназваних республік.

Пов`язані новини