У «Слузі народу» обговорюють, чи залишити у фракції та як покарати народного депутата Євгенія Брагара, який запропонував пенсіонерці продати собаку елітної породи, щоб сплатити борги за комунальні послуги.

Про це заявив глава партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко, повідомляє «Українська правда».

«Уже обговорюємо третій день усередині фракції. Будемо ще обговорювати. У понеділок буде мала фракція ввечері і там обговоримо. Це нормальний процес прийняття такого непростого рішення, тому що формально Євгеній нічого не порушив. Поведінково ми далі будемо вирішувати, які санкції можуть бути до даного депутата», — сказав Корнієнко.

Водночас, він заявив, що депутати на 7 лютого викликали міністра енергетики та захисту довкілля України Олексія Оржеля для пояснень першопричини цієї ситуації, а саме виокремлення тарифу на транспортування газу.

За словами Корнієнка, у «Слузі народу» враховують резонанс, який викликали слова депутата у соцмережах.

Корнієнко додав, що Брагар переживає через ситуацію, у яку потрапив, і, ймовірно, зменшить рівень комунікації з пресою.

Також Корнієнко розповів, що у «Слузі народу» як санкції розглядають виключення із фракції, яке має підтримати вся фракція, або ж догану. Проте глава партії вважає, що того морального осуду, під який потрапив Брагар, більш ніж достатньо, аби депутат зробив висновки.

Нагадаємо, в ефір політичного ток-шоу на телеканалі «112 Україна» подзвонила жінка, яка запитала, як їй прожити на пенсію у 2000 гривень і такими високими цінами на комунальні послуги.

Євгеній Брагар запропонував літній жінці продати собаку «елітної породи» та розрахуватися за комунальні послуги. Він додав, що особисто стикався із ситуацією, коли люди з кількома квартирами хотіли оформити субсидію.

Пізніше Брагар вибачився і пояснив, що поки «не навчився відповідати на чутливі питання».

Поділитись: