Служба безпеки України не отримала частину доказів у справі вбивства екс-радниці міськголови Херсона Катерини Гандзюк після передачі справи службі. Про це йдеться у відповіді СБУ на запит адвокатки Гандзюк Євгенії Закревської, оприлюдненій виданням Insider.

Зокрема, служба не отримала матеріали про проведення негласних слідчо-розшукових дій, відеоматеріалів (включно із записами камер відеоспостереження), висновки експертів, результати виконання ухвал суду про доступ до трафіків з'єднань абонентів.

У запиті служба не вказує, хто саме не передав матеріали, проте вказує, що наявні отримали від Генеральної прокуратури.

Фото відповіді СБУ на запит адвокатки Гандзюк Євгенії Закревської
Фото:

Insider

5 листопада справу щодо вбивства радниці міськголови Херсона передали до Головного слідчого управління Служби безпеки України.

4 грудня генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що у справі щодо вбивства радниці голови Херсонської міської ради Катерини Гандзюк оголосили ще одну підозру.

Напередодні генпрокурор Юрій Луценко заявив, що слідство встановило усіх замовників та організаторів убивства Гандзюк.

31 липня у Херсоні біля під'їзду чоловік вилив на радницю міськголови Херсона кислоту. Катерина Гандзюк потрапила до реанімаційного відділення. 4 листопада Катерина Гандзюк померла у лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто замовив Катю Гандзюк?

Поліція затримала п'ятьох підозрюваних у нападі на Гандзюк. Четверо з них зізналися у скоєнні злочину.

Катерина Гандзюк про нападників на неї: Не сумніваюсь, що усі затримані — причетні

Поліція перекваліфікувала справу Гандзюк на закінчене умисне вбивство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Ми повинні знати ім'я замовника» — наша остання розмова з Катею Гандзюк

Гандзюк критикувала обласне управління Нацполіції Херсонщини й інші органи влади. Восени 2017-го вона у дописі на Facebook звинуватила начальника Управління захисту економіки Нацполіції в області Артема Антощука у вимаганні від міської влади хабара — 3% від сум усіх підрядів і тендерів. Відтак Антощук написав заяву «заднім числом», що йому нібито пропонували хабар. А згодом правоохоронці прийшли з обшуками на роботу до самої Гандзюк.

Напад на Гандзюк сколихнув українське суспільство. Українське представництво міжнародного антикорупційного руху Transparency International закликало правоохоронців до результативного розслідування атаки на Катерину Гандзюк.

Поділитись: