ENRU

У США подали багатомільйонний позов проти РФ і Трампа через «змову під час виборів-2016»

Демократична партія США подала багатомільйонний позов проти російського уряду, кампанії Дональда Трампа та організації WikiLeaks. Партія звинувачує їх у змові заради зриву президентської кампанії у США в 2016 році для перемоги Дональда Трампа.

Про це повідомляє The Washington Post.

«Під час президентської кампанії в 2016 році Росія почала всебічний підрив нашої демократії, і вона проявила себе як активний партнер у кампанії Трампа», — заявив голова партії Том Перес.

У скарзі, поданій до окружного суду в Манхеттені, йдеться, що провідні посадовці кампанії Трампа у змові з російським урядом заподіяли шкоди кандидатці у президенти Гілларі Клінтон.

Раніше спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату.

На слуханнях у Комітеті з розвідки колишній секретар Департаменту внутрішньої безпеки США Джей Джонсон заявив, що замовником хакерських атак під час виборів президента у 2016 році був особисто Путін.

Син Трампа виклав листування з пропозицією від РФ скомпрометувати Клінтон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Путін назвав звинувачення щодо контактів РФ з кампанією Трампа «вигадкою опозиції».

Адвокати президента США Дональда Трампа порадили йому не відповідати на запитання спецпрокурора Роберта Мюллера у справі про розслідування контактів з Росією під час виборів.