Світ

У США подали багатомільйонний позов проти РФ і Трампа через «змову під час виборів-2016»

20 квітня, 2018 19:07
Світ/У США подали багатомільйонний позов проти РФ і Трампа через «змову під час виборів-2016»
Зберегти
Вигляд
Демократична партія США подала багатомільйонний позов проти російського уряду, кампанії Дональда Трампа та організації WikiLeaks.

Демократична партія США подала багатомільйонний позов проти російського уряду, кампанії Дональда Трампа та організації WikiLeaks. Партія звинувачує їх у змові заради зриву президентської кампанії у США в 2016 році для перемоги Дональда Трампа.

Про це повідомляє The Washington Post.

«Під час президентської кампанії в 2016 році Росія почала всебічний підрив нашої демократії, і вона проявила себе як активний партнер у кампанії Трампа», — заявив голова партії Том Перес.

У скарзі, поданій до окружного суду в Манхеттені, йдеться, що провідні посадовці кампанії Трампа у змові з російським урядом заподіяли шкоди кандидатці у президенти Гілларі Клінтон.

Раніше спецпрокурор Мюллер знайшов докази зв’язку Кремля з Трампом перед його інавгурацією.

Сполучені Штати почали розслідувати втручання Росії у вибори президента 2016 року після того, як радник кампанії Трампа проговорився австралійському дипломату.

На слуханнях у Комітеті з розвідки колишній секретар Департаменту внутрішньої безпеки США Джей Джонсон заявив, що замовником хакерських атак під час виборів президента у 2016 році був особисто Путін.

Син Трампа виклав листування з пропозицією від РФ скомпрометувати Клінтон.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: CNN показав документальний фільм про втручання Путіна у вибори в США.

Путін назвав звинувачення щодо контактів РФ з кампанією Трампа «вигадкою опозиції».

Адвокати президента США Дональда Трампа порадили йому не відповідати на запитання спецпрокурора Роберта Мюллера у справі про розслідування контактів з Росією під час виборів.

Пов`язані новини