У будівлі Апеляційного суду Києва сталася сутичка між групою учасників праворадикальної організації С14 та адвокатом Валентином Рибіним, який представляє інтереси низки обвинувачених у посяганні на територіальну цілісність України.

У будівлі Апеляційного суду Києва сталася сутичка між групою учасників праворадикальної організації С14 та адвокатом Валентином Рибіним, який представляє інтереси низки обвинувачених у посяганні на територіальну цілісність України.

Відео інциденту опубліковано на сторінці С14 у Facebook.

На відео можна побачити, що між представниками С14 та Рибіним виник словесний конфлікт, після якого один з праворадикалів почав кричати «окупант» та намагався вдарити адвоката головою.

Також учасники С14 вигукували «Чемодан, вокзал, Росія» і жбурнули в Рибіна монетами.

«Активісти С14 передали зібрані кошти на діяльність російського агента Валентіна Рибіна», — пояснили в С14.

На думку праворадикалів, Рибін допомагає уникнути правосуддя «міжнародним військовим злочинцям, терористам, російським інтервентам та спецназівцям РФ».

Рибін, у свою чергу, сказав лідеру С14 Євгену Карасю, що той скоро буде сидіти у в'язниці, як і громадянин Бразилії Рафаель Лусваргі, якого в Україні обвинувачують в участі у війні на Донбасі на боці бойовиків. Саме Рибін є адвокатом Лусваргі. 

Нагадаємо, 18 липня біля Голосіївського районного суду стався конфлікт між журналістом Громадського Ігорем Бурдигою та представниками праворадикальної групи С14.

Також повідомлялося, що праворадикальна організація С14 позивається до суду проти Громадського через публікацію про неонацистів.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ЦЕ ЧИТАЙТЕ: Хто такі неонацисти та чи є вони в Україні

27 липня не відбулося засідання Апеляційного суду Києва у справі координатора С14 Сергія Мазура, якого підозрюють у погромі табору ромів на Лисій горі 28 квітня 2018. Засідання перенесли на 7 серпня.

18 липня Голосіївський суд Києва взяв під цілодобовий домашній арешт на два місяці Сергія Мазура, підозрюваного у погромі табору ромів на Лисій горі 28 квітня 2018.

Раніше поліція Києва оголосила підозру координатору праворадикальної організації С14 Сергію Мазуру за фактом погрому табору ромів на Лисій горі в Голосіївському районі Києва.

Йдеться про погром табору ромів на Лисій горі 22 квітня 2018 року.

10 липня стало відомо, що правоохоронці прийшли з обшуками до координатора праворадикалів С14.

 

Поділитись: