У світі з початку епідемії коронавірусне захворювання виявили у 21 мільйона людей. З них 13,9 млн пацієнтів уже одужали та 757 тисячі — померли від ускладнень.

Про це свідчать дані ресурсу Worldometers, який регулярно оновлює зареєстровані випадки у всьому світі.

Нещодавно у світі було ще 20 млн підтверджених випадків.

Лідером за кількість виявлених інфікованих — США. Там COVID-19 підтвердили у 5,4 млн людей, одужали вже — 2,8 млн.

Також до п'ятірки потрапили Бразилія, Індія, Росія та Південна Африка.

У Китаї, звідки почалася епідемія, COVID-19 виявили у 84 786 людей. Одужали 79 тисяч пацієнтів, а померли — 4 634.

Коронавірус досі є?

Якщо коротко — так. Наприкінці липня глава ВООЗ заявив, що за останні шість тижнів кількість інфікованих у світі зросла вдвічі. А в Україні упродовж останнього тижня фіксують понад 1000 нових випадків COVID-19. В Україні напередодні, 13 серпня, була рекордна кількість нових випадків.

Тож в організації закликають уряди країн серйозно ставитися до пандемії та не сприймати пандемії коронавірусу як сезонне явище. Коронавірусна хвороба не поширюється хвилями, на відміну від, наприклад, грипу, кажуть експерти.

Також у ВООЗ вважають, що наразі молодь є головним поширювачем коронавірусу, оскільки не дотримується правил соціального дистанціонування.

Експерти кажуть, що коронавірус буде з нами, поки не винайдуть вакцину проти нього. Наразі по всьому світу на людях тестують приблизно 17 вакцин. За «оптимістичним сценарієм» вона буде готова в наступному році.

Поділитись: