У світі з початку епідемії коронавірусне захворювання виявили у 20 млн людей, з них 12,8 млн пацієнтів уже одужали, а 733 тисячі — померли від ускладнень. Ще лікуються понад 6,3 млн людей.

Про це свідчать дані ресурсу Worldometers, який регулярно оновлює зареєстровані випадки у всьому світі.

Ще тиждень тому у світі було трохи більше за 18 млн інфікованих, але останнім часом кількість нових випадків швидко зростає.

Найбільше підтверджених випадків у США — 5,1 млн. Встигли одужати там уже 2,6 млн пацієнтів, а померли — понад 165 тисяч. Це найбільша кількість летальних випадків у світі.

На другому місці за кількістю інфікованих Бразилія — 3 млн людей, а на третьому — Індія з 2,2 млн людей.

У Китаї, звідки почалася епідемія, загалом виявили 84 668 випадків коронавірусу. Одужали 79 тисяч пацієнтів, а померли — 4 634.

Коронавірус досі не зник?

Якщо коротко — ні. Наприкінці липня глава ВООЗ заявив, що за останні шість тижнів кількість інфікованих у світі зросла вдвічі. А в Україні упродовж останнього тижня фіксують понад 1000 нових випадків COVID-19. Останні чотири дні в нас були рекорди за кількість нових хворих.

Тож в організації закликають уряди країн серйозно ставитися до пандемії та не сприймати коронавірус як сезонне явище. Коронавірусна хвороба не поширюється хвилями, на відміну від, наприклад, грипу, кажуть експерти.

Також у ВООЗ вважають, що наразі молодь є головним поширювачем коронавірусу, оскільки не дотримується правил соціального дистанціонування.

Експерти кажуть, що коронавірус буде з нами, поки не винайдуть вакцину проти нього. Наразі по всьому світу на людях тестують приблизно 17 вакцин. За оптимістичним сценарієм вона буде готова в наступному році.

Поділитись: