За останню добу від китайського коронавірусу померли 73 людей — усі у китайській провінції Хубей. Так, за весь час від китайського коронавірусу померли 565 людини, інфіковані вже 28018 людей.

Про це передає Reuters.

Поза межами Китаю зафіксували дві смерті: у Гонконзі та на Філіппінах. Це сталося декілька днів тому.

Раніше повідомляли, що у середу кількість померлих дещо зросла у порівнянні з вівторком — 70 проти 65, але кількість нових зареєстрованих випадків зменшилась — 2 987 проти 3156.

Як свідчить онлайн-карта Центру системології та проєктування імені Джона Гопкінса, станом на 7:00 6 лютого у світі від вірусу померли 565 людини, а видужали — 1198.

Найбільше випадків зараження поза Китаєм зафіксували в Японії (45), Сінгапурі (28) та Таїланді (25).

Усі новини про новий китайський коронавірус ви можете знайти на нашому сайті за хештегом коронавірус. 

Нагадаємо:

  • У грудні 2019 року в китайському місті Ухань (провінція Хубей) зафіксували спалах пневмонії, викликаної досі невідомим збудником. Згодом стало відомо, що вірус передається від людини до людини.
  • Намагаючись обмежити поширення вірусу, в Китаї запровадили повні або часткові обмеження на пересування у 15 містах, зокрема повністю ізолювали Ухань, в якому мешкають понад 11 мільйонів людей.
  • За межами Китаю випадки зараження зафіксували у більше як 25 країнах, зокрема у США, Франції, Австралії, Канаді, Німеччині, Фінляндії та Індії. Деякі країни намагаються евакуювати своїх громадян з Китаю та призупиняють авіасполучення.
  • 30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила надзвичайний стан у сфері охорони здоров'я у світі.

Наразі нова інфекція проявляється як пневмонія або інші респіраторні захворювання. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, вірус, найімовірніше, поширився від тварин до людей, але здатний також передаватися від людини до людини. Його симптомами є підвищена температура, кашель та ускладнене дихання.

Вчені відзначають схожість нового коронавірусу до іншого вірусу, який є збудником потенційно смертельно небезпечного тяжкого гострого респіраторного синдрому (ТГРС). Унаслідок спалаху цього захворювання у 2002-2003 роках загинули понад 700 людей у ​​всьому світі. Тоді спалах почався у Китаї й загалом заразив понад 8000 людей у ​​26 країнах.

Поділитись: