Світ

У Таїланді розповіли про стан врятованих з печери дітей

11 липня, 2018 17:48
Світ/У Таїланді розповіли про стан врятованих з печери дітей
Зберегти
Вигляд
lead
У Таїланді вперше оприлюднили фото врятованих із затопленої печери хлопчиків, які перебувають у лікарні. Усі вони почуваються добре.

У Таїланді вперше оприлюднили фото врятованих із затопленої печери хлопчиків, які перебувають у лікарні. Усі вони почуваються добре.

Про це повідомляє влада Таїланду.

Врятовані в межах першого дня евакуації діти, віком 14-16 років, зранку 11 липня вже можуть ходити та займатися особистими справами. Лікарі повідомили, що вони у гарному стані, споживають звичайну їжу, однак їм дають продукти з високою калорійністю для підвищення рівня енергії в організмі. У двох дітей раніше діагностували інфекцію в легенях, однак медики змогли її вилікувати за цей час.

Друга група дітей 12-14 років, яких врятували 9 липня, можуть добре говорити. Вони більше не мають одягати сонцезахисні окуляри, які їм були необхідні, адже діти два тижні провели в темряві.

Родичам дітей дозволили їх відвідати, однак закликали входити до палат у стерильному вбранні та не підходити до дітей ближче ніж на 2 метри й уникати тілесного контакту.

Останні п’ятеро врятованих — четверо дітей та тренер — мають нормальний тиск та температуру тіла. В однієї дитини знайшли інфекцію в легенях. Дітей вакцинували проти сказу та правця. Також їм надають антибіотики та вітамін В1. Родичам дозволили лише побачити дітей через скло.

10 липня в Таїланді врятували з печери останню 12-ту дитину та тренера. Вони просиділи в печері 17 днів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Порятунок з печери: чому дітей в Таїланді так складно врятувати

Нагадаємо, упродовж 9 липня вдалося врятувати 4 хлопців, які раніше застрягли в затопленій печері.

У Таїланді знайшли живими 12 підлітків, які разом зі своїм футбольним тренером зникли в печерному комплексі 23 червня. Їх шукали 9 днів. Дітей не могли витягти на поверхню, адже печеру затопило водою.

Український дайвер Всеволод Коробов брав участь у рятувальній операції в Таїланді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як українці допомагають рятувати дітей у печерах Таїланду

5 липня рятувальники відкачали 40% води з печери, де застрягли діти.

Як повідомлялося, дітей, які застрягли в затопленій печері, навчили занурюватися зі спеціальним обладнанням. Також вони написали листи батькам.

6 липня стало відомо, що в Таїланді загинув колишній військовий водолаз, який брав участь в операції з порятунку дітей, які опинилися у затопленій печері Тхам Луанг Нанг Нон. 

6 липня інженери американських компаній SpaceX та Boring Co, засновником яких є Ілон Маск, вилетіли до Таїланду для допомоги в порятунку дітей із затопленої печери.

Рятувальна операція в Таїланді почалася вранці 8 липня. За словами голови штабу рятувальної операції Наронгсака Осоттанаконі, в дальній район печери, де знаходилися діти з тренером, вирушила команда з 13 водолазів. Чотирьох дітей вдалося евакуювати на поверхню.

Увечері 8 липня операцію з порятунку дітей, які застрягли в затопленій печері в Таїланді, призупинили через вичерпання запасів кисню.

SpaceX протестував субмарину для порятунку дітей із затопленої печери у Таїланді.

23 червня група підлітків 11-16 років та їх 25-річний тренер зникли у печерному комплексі Тхам Луанг, куди вони вирушили на екскурсію. Понад тисяча людей, зокрема армія, поліція, волонтери і фахівці з різних країн, брали участь у пошуковій операції. Дітей не могли витягти на поверхню, адже печеру затопило водою.

Більше про:
# Таїланд
Пов`язані новини